Gökçeada Turları Tatil Home Türkiye’nin En Batısında Ayrıcalıklı Bir Tatil!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Şirketlere Özel Gökçeada Turları

Tatil De İşin Bir Parçasıdır! – Kurumlara Özel Gökçeada Turları

Günümüzde her firmanın bildiği bir şey var: Eğer çalışanlarınızın mutluluğuna yeterince yatırım yapmazsanız hayal ettiğiniz başarılara ve istediğiniz verimliliğe ulaşmanız pek de mümkün değildir! Nitekim özellikle kurumsal veya kurumsal olmayı hedefleyen firmalar, şirket aktiviteleri ile çalışanlarının motivasyonunu ve mutluluğunu arttırmayı hedefliyor...

Bu noktada gerek ülkemizde gerekse dünyada kurumsal aktivitelere gösterilen önem giderek artıyor. Ülkemiz söz konusu olduğunda şirketlere özel Gökçeada turları da bu aktivitelerin öne çıkanlarından biri. Birçok firma Gökçeada şirketlere özel tatil programlarından yararlanarak çalışanlarına iş ve tatili bir araya getirebilecekleri fırsatlar sunuyor, böylelikle hem çalışanlarının motivasyonunu hem de şirket içi birliktelik duygusunu arttırıyor...

Gökçeada Şirket Turları Firmalara Ne Katıyor?

Çalışanlarınızın son zamanlarda gösterdiği başarılı performansı ödüllendirmek mi istiyorsunuz? Yoksa firma olarak sıkı bir mesai döneminden geçtiniz ve rahatlamaya mı ihtiyacınız var? Şirketlere özel Gökçeada turları tam da aradığınız fırsatı size sunuyor. Birçok aktivite ve etkinliği bir araya getiren Gökçeada şirketlere özel turlar ile kurumunuza yeni bir boyut kazandırmaya ne dersiniz? İşte Gökçeada şirket turları ve firmalara kattıkları:

 • Gökçeada şirketlere özel turlar çalışanlarınızın mutluluğu ve buna bağlı olarak başarısı için kurumsal aktiviteler yapmanıza imkan sağlar.
 • Gökçeada şirket turları ile iş dışında da birlikte vakit geçiren çalışanlara sahip olabilir, arkadaşlık duygusu ve kurum içi iletişimi güçlü bir firma haline gelebilirsiniz.
 • Şirketlere özel Gökçeada turları ile ofisteki iş motivasyonunu arttırabilir, yüksek bir verimlilikle daha zorlu iş ve sorumlulukların üstesinden çok daha kolay bir biçimde gelebilirsiniz.
 • Müşteri sadakatinizi arttırmak için kurumlara özel Gökçeada turları ile özel etkinlikler düzenleyebilir, özellikle üst segment müşterilerinizi kurumunuzun bir parçası gibi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Şirketlere Özel Gökçeada Turları Neden Avantajlı?

Gökçeada şirketlere özel turlar ile firmalara ne gibi katkılar sağlıyor sorusuna yanıt verdik. Ancak Gökçeada kurumsal turlar yalnızca bu katkılardan ibaret değil. Aynı zamanda Şirketlere özel Gökçeada turları ile kurumunuzun pek çok avantaja sahip olduğunu da unutmamak gerekiyor. Aşağıda bu avantajlardan bazılarını sıraladık:

 • İzmir, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere ülkemizin birçok büyük şehrinden kolaylıkla ulaşılabilir.
 • Sabahları Gökçeada’nın eşsiz koylarında denizin keyfini çıkarırken akşamları ise iş görüşmeleri yapabilirsiniz.
 • Kuzey Ege’nin incisinin eşsiz manzaraları ile iş stresi aklınıza dahi gelmez.
 • Profesyonel bir organizasyon yapmış olursunuz.
 • Yazın keyfini çıkararak çalışma şansı bulursunuz.
 • Kurumlara özel Gökçeada turları ile lüks toplantı salonlarında etkinlik yapma imkanınız olur.
 • Çalışanlarınız birlikte aktiviteler yapmasını sağlayabilir, kurum içi arkadaşlığı geliştirebilirsiniz.

Kurumsal Buluşmalar Gökçeada’da Gerçekleşiyor! - Gökçeada Kurumsal Turlar

Her ne kadar yazımızın başından bu yana daha çok şirket içi etkinliklere odaklansak da Gökçeada şirket turları ile gerçekleştirebileceğiniz tek şey kurumsal bir tatil değil. İş ortaklarınız, kurumsal partnerleriniz ve yeni bağlantılar için gerçekleştireceğiniz buluşmalara uygun bir lokasyon mu arıyorsunuz? Gökçeada kurumsal turlar ile tüm bunları yapabilir, Gökçeada’nın lezzetli şaraplarını yudumlayarak yeni iş bağlantıları kurabilirsiniz.

Şirketlere özel Gökçeada turları için pek çok toplantı otelinin de bulunduğu ada; başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere pek çok iş bölgesinden şirket yemekleri, bayi toplantıları, kurumsal organizasyonlar, seminerler ve benzeri aktiviteler için talep görüyor. Gökçeada toplantı otelleri bu tür bir organizasyon için bölgeye gelen firmalara; projeksiyondan amfi ve ses sistemine, DVD ve CD oynatıcılardan Wi-Fi’a, uydu ve ışık sistemlerinden lezzetli ikramlara kadar birçok olanakla destek vererek kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor.

[widget-130]

Benzer Yazılar

Bu yazıya benzer içerik bulunamadı.

Yorum Yap

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98