Gökçeada Turları Tatil Home Türkiye’nin En Batısında Ayrıcalıklı Bir Tatil!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

Gökçeada Turları
Bakırköy/İstanbul
Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Alpay İzer Sok. No:4, 34144 Bakırköy/İstanbul

Tatil Danışmanına Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Gökçeada tur rezervasyonu yaptırmak için katılmak istediğiniz Gökçeada turu programının sayfasında bulunan iletişim bilgilerinden yararlanarak tatil danışmanlarımıza ulaşabilir ve turu satın alabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden online olarak Gökçeada turu için yerinizi ayırtabilir, ödeme işlemlerini gerçekleştirerek rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Seyahat sigortası yaptırmanız halinde otele giriş yapmadan 72 saat önceye kadar rezervasyonunuzu iptal edebilir ve ücret iadenizi alabilirsiniz. Rezervasyon iptalinde, konaklama ücretinin tamamı iade edilirken sigorta ücreti iade edilmez. Sigorta yalnızca otel konaklamasını kapsar, rezervasyonla beraber alınan uçak biletleri ise sigorta kapsamında değildir. Uçak transferleri son 24 saat kalaya kadar kesintisiz iptal edilebilir. Otobüs de satın alınan rezervasyonlarda ise; gidiş otobüsleri için son 2 güne kadar, dönüş otobüsleri içinse tesise giriş gününe kadar yapılan iptal işlemlerinde ulaşım iadeleri kesintisiz yapılır.

Gökçeada turları için Havale/EFT ya da kredi kartı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz Bakırköy Gökçeada Turları Tatil Home acentemizi ziyaret ederek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gökçeada tur rezervasyonlarınız için cep telefonunuza ve mail adresinize rezervasyon numarası ile ilgili bilgileriniz ile ilgili belgeler gönderilmektedir.

Gökçeada turları gezi programı çerçevesinde Rum köylerini, Kaleköy, Zeytinli, Sualtı Milli Parkı, Peynir kayalıkları gibi lokasyonları görecek, ahtapot yahniyi, sakızlı muhallebiyi ve dibek kahvesini tadacak, üstüne bir de Ege’nin serin sularında yüzeceksiniz! Gökçeada turu sonunda hediyelik eşya mağazalarından aksesuar ve tasarım kıyafetler alabileceğiniz gibi reçel ve ada otu gibi yerel lezzetler de satın alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Tatil Danışmanına Sor

Gökçeada iletişim
Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98